lafhome

Wykończenie wnętrz mieszkań
i domów „pod klucz”
Slider

Oferujemy Państwu różne standardy wykończenia wnętrza, zależne od oczekiwań i budżetu. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe życzenia naszych Klientów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów wykończeniowych i proponujemy wyłącznie rozwiązania sprawdzone. Proponowane przez nas rozwiązania są zawsze bezpieczne, podążające za obowiązującymi trendami  i spójne z wizją klienta.

Decydując się na mieszkanie lub dom w opcji wykończeniowej pod klucz można znacznie przyspieszyć przeprowadzkę do wymarzonego lokum. Nowe mieszkania na ogół sprzedawane są w stanie deweloperskim. To oznacza, że wykończenie mieszkania jest po stronie kupującego. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie kompleksowego wykończenia mieszkania firmie remontowej.

LafHome specjalizuje się w wykańczaniu mieszkań pod klucz. Służymy wiedzą i doświadczeniem, ale jesteśmy też otwarci na potrzeby naszych Klientów. Przestrzeń w stanie deweloperskim jest jak pusta kartka — z niczego można stworzyć wszystko. Dokładamy wszelkich starań, aby ze stanu niemal surowego stworzyć przestrzeń, do której będzie się chciało wracać. Aby osiągnąć taki efekt wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania Klientów, ale też sami proponujemy najlepsze rozwiązania. Łączymy naszą kreatywność i pomysłowość z wizją Klienta, dzięki czemu tworzymy wnętrza, których nie chce się opuszczać.

Wykończenie mieszkania pod klucz zaczyna się od projektu, a kończy na aranżacji wnętrza. Klient uczestniczy we wszystkich etapach, ale to po naszej stronie jest zakup materiałów, wyposażenie wnętrza i załatwianie formalności. Klient mówi nam czego oczekuje, a my mu to dostarczamy.

Wykończenie wnętrz mieszkań i domów pod klucz obejmuje takie prace jak:

  • Układanie płytek i biały montaż w łazience;
  • Wykończenie ścian i sufitów;
  • Wykończenie podłóg – układanie paneli, parkietu, wykładzin;
  • Wykonanie pełnej instalacji elektrycznej;
  • Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej;
  • Montaż drzwi i okien;
  • Montaż mebli i elementów stolarskich.

 Skontaktuj się z naszym konsultantem: +48 690 235 235

 

 

 

 

 

 

Zostaw numer - Oddzwonimy

Wprowadź swoje dane

Zostaw numer - Oddzwonimy

Your callback has been sent sucessfully

Strona LafHome używa cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem