lafhome

Deweloperzy
Slider

W związku z rozwojem naszej marki, rozpoczęliśmy współpracę z firmami deweloperskimi w ramach realizacji oferty pakietowej LafHome. Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu marki, z którymi podjęliśmy stałą współpracę.

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Grand Project funkcjonuje na Wielkopolskim rynku nieruchomości od 2011 roku. Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo Klientów, którzy na każdym etapie w procesie wyboru i zakupu nieruchomości mogą liczyć na nasze wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Nad całością budowanych inwestycji czuwają doświadczeni Architekci oraz Wykonawcy.
  Więcej >
 • Wielka Odrzańska Invest – to projekt, gdzie realizowane są apartamenty i lokale usługowe w niezwykłej lokalizacji. W samym centrum Szczecina, w malowniczym sąsiedztwie Nadodrzańskich Bulwarów i historycznej zabudowy Starówki. Projekt inwestycji „Wielka Odrzańska Invest” to umiejętne połączenie nowoczesnego designu i historycznego dziedzictwa.
  Więcej >
 • SOLIDDOM tworzą ludzie od lat związani z branżą budowlaną. Znamy jej specyfikę zarówno od strony biznesowej, jak i produktowej. To wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości i terminowości.
  Więcej >
 • Rozpoczęliśmy współpracę z deweloperem - ART- BUD Spółka z o.o. przy inwestycji Art Malta. Art-Malta to propozycja dla tych, którzy chcą nie tylko aktywnie wypoczywać w najbliższej okolicy Jeziora Malta, ale także łatwo i szybko dotrzeć do centrum miasta.
  Więcej >
 • Planetbud Development to deweloper, którego początek działalności sięga 2013 roku. Realizowane przez dewelopera inwestycje są efektem pracy renomowanych architektów oraz solidnych fachowców, korzystających z najwyższej jakości materiałów. Przygotowując swoje projekty Planetbud zawsze stawia na komfort i satysfakcję klientów, oferując im funkcjonalną przestrzeń mieszkalną w doskonale przemyślanych lokalizacjach.
  Więcej >
 • Estate Center to firma świadcząca pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości. Oferta skierowana jest do kupujących i posiadających nieruchomości, najemców, inwestorów oraz deweloperów.
  Więcej >
 • Marka stworzona przez Asset Investment działająca na rynku obrotu nieruchomościami. Oferuje apartamenty od najlepszych deweloperów, w najlepszych lokalizacjach i wyłącznie z rynku pierwotnego.
  Więcej >
 • Spółka Jeżycka 39 sp. z o.o. sp.k. została utworzona jako spółka celowa, dedykowana do realizacji budynku apartamentowego w Poznaniu na granicy dzielnic Stare Miasto i Jeżyce. Właściciele spółki wcześniej zrealizowali kilka inwestycji deweloperskich w Poznaniu, między innymi budynki przy ulicy Hetmańskiej 1, Poznańskiej 5, Roboczej 43 (w ramach sp. jawnej Moderne), osiedle przy Pstrowskiego 101.
  Więcej >
 • Martin Group to solidny deweloper z wieloletnim doświadczeniem w zakresie budownictwa mieszkalnego. Zaufanie kientów zdobył dzięki wysokiej jakość wykonania przy zastosowaniu dobrych materiałów i nowoczesnej technologii oraz dzięki przemyślanym projektom architektonicznym. Miejsca, w których buduje nieruchomości, zachwycają pięknem otaczającej przyrody.
  Więcej >

Zostaw numer - Oddzwonimy

Provide us with your phone number

Zostaw numer - Oddzwonimy

Your callback has been sent sucessfully

Strona LafHome używa cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem