WSPÓŁPRACA

W ramach prowadzonej działalności remontowo-budowlanej, mamy przyjemność współpracować z wieloma firmami.

 

Nasi partnerzy to m.in.

Śliwocki Home to producent mebli z Poznania, który potrafi połączyć rozległą wiedzę z dużymi zdolnościami oraz wielką pasją do tworzenia wyjątkowego wyposażenia do wnętrz. Długoletnie rodzinne tradycje sprawiły, że wszystkie meble posiadają swoisty charakter i wyróżniają się stylem.

Estate Center to firma świadcząca pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości. Oferta skierowana jest do kupujących i posiadających nieruchomości, najemców, inwestorów oraz deweloperów.

 

Firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów komercyjnych i mieszkaniowych, wynajmem powierzchni biurowych oraz handlowych, a także nabywaniem i zbywaniem gruntów pod działalność inwestycyjną.

Marka stworzona przez Asset Investment działająca na rynku obrotu nieruchomościami. Oferuje apartamenty od najlepszych deweloperów, w najlepszych lokalizacjach i wyłącznie z rynku pierwotnego.

Prężnie rozwijająca się firma, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie branży elektrycznej.

Pracownia architektoniczna, która oferuje wielobranżowe projekty budynków i wnętrz, zwłaszcza tych o nietypowej specyfice. Klienci pracowni mogą liczyć na pełne wsparcie w procesie administracyjnym oraz na etapie realizacji inwestycji.

Grupa Mo to solidna i doświadczona marka z branży wyposażenia wnętrz. Specjalizuje się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, mebli oraz galanterii łazienkowej, a także wyrobów chemii budowlanej i oświetlenia.

Firma My Klima oferuje usługi w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji, w tym przygotowanie koncepcji lub projektu, poszukiwanie najbardziej optymalnego urządzenia wraz z jego dostarczeniem na plac budowy, a także wykonanie instalacji, zamontowanie i uruchomienie urządzeń.

Salon drzwi i podłóg Progress Design to miejsce, w którym łączy się wieloletnia tradycja handlowa z doskonałym designem produktów. Na ekspozycji można obejrzeć kilkaset modeli drzwi i podłóg. Firma oferuje profesjonalne doradztwo oraz ekspercki montaż swoich produktów.

Profesjonalny salon łazienek, w którym znajdują się płytki ceramiczne, kafle, gresy, terakota, glazura, mozaika – słowem szeroka gama okładzin ścian i podłóg do łazienek  – oraz w przeróżnych kształtach i kolorach armatura sanitarna, miski, toalety, kabiny prysznicowe, wanny i wiele innych artykułów niezbędnych w każdej łazience.

 

 

DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW NALEŻĄ M.IN.