lafhome

O marce
Slider

Marka LafHome by Lafrentz świadczy kompleksowe usługi remontowe, budowlane i deweloperskie. Zajmujemy się zarówno mniejszymi remontami pojedynczych pomieszczeń jak i tych większych, obejmujących dom, mieszkanie, biuro itp. Kompleksowa obsługa klientów przejawia się w  pomocy przy uzyskaniu pozwoleń i niezbędnych dokumentów, przeprowadzeniu inwestycji z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych branż, zadbanie o dostawy materiałów, wyposażenie mieszkania i opiekę Project Managera i generalne sprzątanie po remoncie.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji na terenie całego kraju.

Marka LafHome została wykreowana przez firmę Lafrentz w związku z potrzebami rynku na kompleksowe usługi remontowe i budowlane.

LafHome to wyodrębniony dział firmy Lafrentz, zajmujący się usługami w zakresie:

  • przeprowadzenia kompleksowych remontów mieszkań i domów
  • budowy domów bliźniaczych, jedno – i wielorodzinnych
  • wykonania projektów architektonicznych, funkcjonalnych oraz aranżacji wnętrz.

Firma Lafrentz Polska powstała w 1995 r., aby wspierać rozpoczynający się w kraju, również przy udziale funduszy europejskich, program rozbudowy sieci dróg. Z początku, działalność firmy opierała się głównie na projektowaniu inwestycji z zakresu infrastruktury komunikacyjnej i obiektów inżynieryjnych oraz wykonywaniu usług związanych z zarządzaniem inwestycjami budowlanymi oraz prowadzeniem nadzorów inwestorskich.

Obecnie firma Lafretnz jako jeden z liderów w Polsce wspiera rozwój polskiej sieci drogowej, uczestniczy w projektach z zakresu infrastruktury i ochrony środowiska, tworzy nowe wnętrza i budynki mieszkalne oraz realizuje zlecenia szkoleniowe, podnosząc kwalifikacje pracowników różnych branż i specjalności.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw numer - Oddzwonimy

Provide us with your phone number

Zostaw numer - Oddzwonimy

Your callback has been sent sucessfully

Strona LafHome używa cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem