lafhome

Małe remonty „pod klucz”
Slider

Realizujemy usługę kompleksowego remontu pojedynczych pomieszczeń lub małych biur/ mieszkań.

Nasz konsultant ustala z klientem szczegóły realizacji zlecenia, udając się wcześniej na wizję lokalną miejsca remontu. Przygotowujemy dla Klienta kosztorys i propozycję działań z harmonogramem. Doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich elementów wykończenia i także zakupujemy je w imieniu klienta. Z naszą firmą Twój mały remont może zostać zrealizowany szybko, profesjonalnie i kompleksowo, a Ty nie musisz się o nic martwić.

Jeśli szukasz firmy oferującej remonty wnętrz– LafHome jest do Twojej dyspozycji.

Zajmujemy się kompleksowymi remontami i aranżacją wnętrz, dzięki czemu nasi klienci nie muszą już zajmować się poszukiwaniem materiałów czy zatrudnianiem fachowców. Przede wszystkim ustalamy zakres prac, ich koszt i przewidywany czas zakończenia. Ponieważ posiadamy kilka ekip remontowych i mamy zaufanych pracowników, całość przebiega sprawnie i bezproblemowo. Od wielu lat Poznań korzysta z naszych usług, wśród których znajdują się między innymi remonty wnętrz. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla danego mieszkania: podsuniemy kilka propozycji na lepsze wykorzystanie przestrzeni lub wprowadzenie zmian. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość wielu firm zajmujących się branżą budowlaną i remontową sprawia, że bez problemu zajmiemy się również kwestią materiałów niezbędnych do wykonania wszystkich prac. Dzięki krótkiemu okresowi realizacji naszych remontów nasi klienci nie muszą się również martwić przedłużającym się remontem i bałaganem.

Potrzeby Klientów stale się zmieniają, a my zmieniamy się dla naszych Klientów. Ostatnio coraz większą popularność zyskują tzw. małe remonty, które dotyczą rynku pierwotnego i wtórnego. Mówiąc o małym remoncie mamy na myśli remont małego biura lub mieszkania, ale też remont pojedynczego pomieszczenia.

Remont mieszkania o niewielkiej powierzchni powinien być starannie przemyślany, a projekt doskonale przygotowany. Każdy cm2 jest cenny i powinien być w pełni wykorzystany. Nawet najmniejsze pomieszczenie można tak zaprojektować, aby było funkcjonalne i komfortowe. Na przykład mała kuchnia wymaga starannego zaprojektowania mebli do zabudowy, aby pomieścić jak najwięcej rzeczy oraz zostawić jak najwięcej wolnej powierzchni blatu roboczego.

Małe remonty pojedynczych pomieszczeń obejmują takie prace jak: malowanie ścian, wymianę podłogi, wykonanie podwieszanego sufitu, remont łazienki, montaż mebli oraz drobne prace hydrauliczne i elektryczne. W trakcie małego remontu często mieszkańcy są na miejscu, nie wyprowadzają się na czas przeprowadzania prac remontowych. Dlatego mały remont powinien być wykonany szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie, aby mieszkańcy w jak najmniejszym stopniu doświadczyli utrudnień związanych z remontem.

Coraz więcej osób pracuje zdalnie, z własnego domu czy mieszkania i jedno z pomieszczeń przeznacza na biuro. Zaaranżowanie przestrzeni do pracy w domu wymaga odpowiedniego podejścia. W wykończeniu domowego biura należy zastosować podejście łączące remont mieszkania z remontem komercyjnej powierzchni biurowej. Przestrzeń do pracy powinna być zgodna z wizją Klienta, my możemy zaproponować rozwiązania zwiększające komfort i funkcjonalność. Chociaż są to remonty w najmniejszej skali, to jednak wymagają od nas zaangażowania na najwyższym poziomie.

Nie wahaj się. Działaj!

Skontaktuj się z naszym konsultantem: +48 690 235 235

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw numer - Oddzwonimy

Wprowadź swoje dane

Zostaw numer - Oddzwonimy

Your callback has been sent sucessfully

Strona LafHome używa cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem