lafhome

Remont - wahasz się?

Planujesz remont mieszkania? Poznań to nasz teren, a my mamy wiele możliwości…

A może na samą myśl o remoncie robi Ci się słabo? Nic dziwnego. Wiele osób nie znosi tego rodzaju wydarzeń. Remont wiąże się z kosztami, niewygodą, bałaganem… A może warto jednak spojrzeć na to z zupełnie innej strony? Przecież szybko przeprowadzony remont nie jest wcale aż tak kłopotliwy – wiele jednak zależy od terminów realizacji oraz rozmiarów całej inwestycji.

Nieważne jest miejsce, w którym mieszkasz: Poznań, czy mniejsze ościenne miejscowości. Remont mieszkania powinno wykonywać się co najmniej raz na kilka lat. Dlaczego? Przede wszystkim jest to kwestia komfortu mieszkania. Nie musisz od razu wyburzać ścian i zmieniać całej kuchni – warto jednak raz na jakiś czas zdecydować się chociażby na odświeżenie koloru farby na ścianach. Poza tym zarówno meble, jak i wszystkie instalacje podczas codziennego korzystania stopniowo zużywają się, co prowadzi do ich niszczenia. Lepiej zapobiegać i chronić swoje mieszkanie przed zalaniem poprzez regularne kontrolowanie stanu uszczelek czy innych elementów instalacji. Pomyśl także o swoim komforcie: jeśli od wielu lat denerwuje Cię niewygodna wanna i marzysz o kabinie prysznicowej, może w końcu to jest ten moment? A może masz już dosyć wzorów na kafelkach w kuchni i marzysz o ich wymianie? Dlaczego zatem nie zdecydować się na ten krok? Zdecyduj się na zmiany: nie musisz obawiać się już bałaganu czy problemów związanych z poszukiwaniem materiałów. Wystarczy zatrudnić dobrą ekipę remontową i skorzystać z jej usług… To takie proste!

Jeśli chodzi o remonty mieszkań – Poznań i inne duże miasta to niemal ciągłe zmiany.

Ogłoszenia z ofertami remontów i przebudowy można znaleźć niemal w każdej lokalnej gazecie, pełno ich również na stronach internetowych. Choć wszędzie ludzie decydują się na zwiększenie wygody swojego mieszkania i poprawę warunków, to jednak przodują w tym zwłaszcza duże miasta. Dlaczego w większych miastach ludzie częściej decydują się na remonty mieszkań? Poznań to ośrodek akademicki oraz siedziba wielu firm. Bardzo często mamy do czynienia z sytuacją, w której właściciel mieszkania nie mieszka w nim, a jedynie wynajmuje je na dłuższy lub krótszy okres czasu. W zależności od umowy oraz zachowania poprzednich lokatorów mieszkanie może wymagać odświeżenia lub nawet kompleksowego remontu. Mieszkania wykończone i świeżo wyremontowane osiągają zresztą o wiele wyższą cenę, zatem nie ma sensu przywiązywać się do meblościanek i PRL-owskiego wystroju. Zamiast tego lepiej zainwestować w nowoczesne rozwiązania, jasne kolory i uniwersalne meble oraz wyposażoną kuchnię i łazienkę. Szeroki wybór mieszkań sprawia, że obecnie niewiele osób decyduje się na wynajem niewyremontowanego lokalu. Zwłaszcza w przypadku najmu długoterminowego możliwość wprowadzenia się do odświeżonego i zadbanego mieszkania jest warta nawet wyższej ceny. Dlatego jeśli posiadasz mieszkanie na wynajem i chcesz stworzyć atrakcyjną ofertę, zadbaj o nie: wymień stare instalacje, wyremontuj kuchnię, odmaluj salon i sypialnię. Dzięki temu możesz podnieść jego wartość i tym samym zwiększyć czynsz, a poczynione inwestycje bardzo szybko się zwrócą. By remont przebiegał bezproblemowo konieczne jest znalezienie odpowiedniej ekipy remontowej. Część osób skarży się na usługi rozmaitych fachowców: na porządku dziennym są opóźnienia w realizacji, problemy z umówieniem się na konkretny termin czy trudność w wyegzekwowaniu swoich oczekiwań. Jeśli po raz kolejny rozczarowała Cię ekipa remontowa, a zamiast korzystnej oferty spotkał Cię zawód i zwiększone koszty, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy zajmującej się remontami i aranżacją wnętrz.

Warto zdecydować się na nas! 

Jeśli szukasz firmy oferującej remonty wnętrz, Poznań i okolice – LafHome jest do Twojej dyspozycji.

Zajmujemy się kompleksowymi remontami i aranżacją wnętrz, dzięki czemu nasi klienci nie muszą już zajmować się poszukiwaniem materiałów czy zatrudnianiem fachowców. Przede wszystkim ustalamy zakres prac, ich koszt i przewidywany czas zakończenia. Ponieważ posiadamy kilka ekip remontowych i mamy zaufanych pracowników, całość przebiega sprawnie i bezproblemowo. Od wielu lat Poznań korzysta z naszych usług, wśród których znajdują się między innymi remonty wnętrz. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla danego mieszkania: podsuniemy kilka propozycji na lepsze wykorzystanie przestrzeni lub wprowadzenie zmian. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość wielu firm zajmujących się branżą budowlaną i remontową sprawia, że bez problemu zajmiemy się również kwestią materiałów niezbędnych do wykonania wszystkich prac. Dzięki krótkiemu okresowi realizacji naszych remontów nasi klienci nie muszą się również martwić przedłużającym się remontem i bałaganem.

Nie wahaj się. Działaj!

Zostaw numer - Oddzwonimy

Provide us with your phone number

Zostaw numer - Oddzwonimy

Your callback has been sent sucessfully

Strona LafHome używa cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem