lafhome

Inspiracje
Slider

FILM - PAKIETY POD KLUCZ MARKI LAFHOME

Chcesz wykończyć mieszkanie pod klucz szybko, sprawnie, kompleksowo, z gwarancją na wykonane usługi?

Więcej >

Dlaczego Klient wybrał LafHome? Historia prawdziwa.

Jeden z naszych Klientów podzielił się z nami swoimi doświadczeniami w zakresie poszukiwania firmy/osoby, która wyremontuje jego mieszkanie.

Przyznał, że było ciężko, gdyż mimo precyzyjnie określonych oczekiwań, nie mógł uzyskać konkretnej wyceny.

Więcej >

Trendy kolorystyczne w łazienkach – co jest najbardziej popularne?

Z czym kojarzy Ci się codzienny odpoczynek w łazience? Szum fal, szelest drzew i śpiew ptaków czy odgłosy górskiego strumienia? Odpowiedni klimat zapewnia aranżacja przestrzeni.

Więcej >

Na co zwracać uwagę przy wyborze firmy remontowej?

Generalny remont mieszkania czy wykończenie nowego mieszkania pod klucz toydatek, dlatego wykonanie wszelkich prac remontowych warto powierzyć najlepszym specjalistom.

Więcej >

Wykończenie mieszkania pod klucz w 10 krokach

Zakup mieszkania to poważny krok, budzący w nas wiele emocji. Po odebraniu kluczy zazwyczaj nie możemy od razu zamieszkać w nowym lokum. Czekają nas prace wykończeniowe i stworzenie własnej przestrzeni. Aby proces ten przebieg sprawnie, bez zbędnego stresu i nerwów, stworzyliśmy dla Ciebie krótki poradnik, prowadzący Cię przez 10 kroków do wymarzonego mieszkania.

Więcej >

Obalamy mity na temat firm remontowych

Obalamy mity na temat firm remontowych

Wokół firm remontowych krąży wiele mitów. Chcielibyśmy powiedzieć, że wszystkie z nich są jedynie wytworem ludzkiej wyobraźni, ale niestety przynajmniej część z nich miała miejsce w przeszłości. W PRL-u polscy pracownicy budowlani i remontowi nie mieli dobrej opinii. Pijaństwo, niechlujstwo i kombinatorstwo było na porządku dziennym.

Więcej >

Wywiad z Klientem - dom w Poznaniu

Opinie naszych klientów są dla nas bezcenne. To one motywują nas do ciężkiej pracy. Wszystko, aby spełniać remontowe marzenia naszych Klientów. Zapraszamy do oglądnięcia wywiadu z jednym z naszych klientów, dla którego wyremontowaliśmy dom w Poznaniu.

Więcej >

Wykończenia mieszkań i domów pod klucz

Witaj, dziękujemy, że zdecydowałeś się odwiedzić naszą stronę. Mamy nadzieję, że dasz nam szansę pomóc Tobie w realizacji remontowych marzeń.

Więcej >

Święta z LafHome

Tegoroczne święta są wyczekiwane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Już na koniec listopada trudno było połączyć się z kimkolwiek na wideokonferencjach bez lampek choinkowych i brokatowych bombek migających w tle. Magia świąt to sposób na odczarowanie złej aury tego roku.

Więcej >

Remont - wahasz się?

Planujesz remont mieszkania? Poznań to nasz teren, a my mamy wiele możliwości…

A może na samą myśl o remoncie robi Ci się słabo? Nic dziwnego. Wiele osób nie znosi tego rodzaju wydarzeń. Remont wiąże się z kosztami, niewygodą, bałaganem… A może warto jednak spojrzeć na to z zupełnie innej strony? Przecież szybko przeprowadzony remont nie jest wcale aż tak kłopotliwy – wiele jednak zależy od terminów realizacji oraz rozmiarów całej inwestycji.

Więcej >

Zostaw numer - Oddzwonimy

Provide us with your phone number

Zostaw numer - Oddzwonimy

Your callback has been sent sucessfully

Strona LafHome używa cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem