lafhome

Inspiracje
Slide 1

Jak urządzić mieszkanie? Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz!

Jak urządzić mieszkanie? Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz!

Rok 2021 powoli się kończy, jednak tegoroczne trendy nadal trwają. Dominuje powrót do natury. Swoje mieszkania dostosowujemy do warunków pandemicznych. Jak wyglądają najmodniejsze mieszkania w 2021 roku? Jak wykorzystać modne szarości i beże we wnętrzu?

Więcej >

Wykończenie mieszkania pod klucz w 10 krokach

Zakup mieszkania to poważny krok, budzący w nas wiele emocji. Po odebraniu kluczy zazwyczaj nie możemy od razu zamieszkać w nowym lokum. Czekają nas prace wykończeniowe i stworzenie własnej przestrzeni. Aby proces ten przebieg sprawnie, bez zbędnego stresu i nerwów, stworzyliśmy dla Ciebie krótki poradnik, prowadzący Cię przez 10 kroków do wymarzonego mieszkania.

Więcej >

Wywiad z Klientem - dom w Poznaniu

Opinie naszych klientów są dla nas bezcenne. To one motywują nas do ciężkiej pracy. Wszystko, aby spełniać remontowe marzenia naszych Klientów. Zapraszamy do oglądnięcia wywiadu z jednym z naszych klientów, dla którego wyremontowaliśmy dom w Poznaniu.

Więcej >

Święta z LafHome

Tegoroczne święta są wyczekiwane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Już na koniec listopada trudno było połączyć się z kimkolwiek na wideokonferencjach bez lampek choinkowych i brokatowych bombek migających w tle. Magia świąt to sposób na odczarowanie złej aury tego roku.

Więcej >

Dlaczego Klient wybrał LafHome? Historia prawdziwa.

Jeden z naszych Klientów podzielił się z nami swoimi doświadczeniami w zakresie poszukiwania firmy/osoby, która wyremontuje jego mieszkanie.

Przyznał, że było ciężko, gdyż mimo precyzyjnie określonych oczekiwań, nie mógł uzyskać konkretnej wyceny.

Więcej >

Obalamy mity na temat firm remontowych

Obalamy mity na temat firm remontowych

Wokół firm remontowych krąży wiele mitów. Chcielibyśmy powiedzieć, że wszystkie z nich są jedynie wytworem ludzkiej wyobraźni, ale niestety przynajmniej część z nich miała miejsce w przeszłości. W PRL-u polscy pracownicy budowlani i remontowi nie mieli dobrej opinii. Pijaństwo, niechlujstwo i kombinatorstwo było na porządku dziennym.

Więcej >

Zostaw numer - Oddzwonimy

Provide us with your phone number

Zostaw numer - Oddzwonimy

Your callback has been sent sucessfully

Strona LafHome używa cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem