Dla fachowca

Nasz zespół

to najwyższej klasy specjaliści i fachowcy w swoich dziedzinach, ale też świetni ludzie – otwarci, cierpliwi, przyjaźni i szczerzy. Słuchają, doradzają, mają głowy pełne pomysłów na ciekawe i praktyczne rozwiązania remontowo – budowlane, którymi chętnie dzielą się z klientami. Nasi architekci, projektanci, budowlańcy i spece od prac wykończeniowych to starannie dobrana ekipa zaufanych ludzi lubiących siebie, Ciebie i swoją pracę. Z nimi każdego dnia zmieniamy na lepsze wizerunek branży budowlanej.

Co oferujemy?

 

Nasi fachowcy to fundament firmy, dlatego dbamy o nich najlepiej jak potrafimy 😊 Dzięki nim ufa nam coraz więcej klientów, więc pracy jest dużo. Oferujemy stałe zlecenia i płacimy za nie terminowo. Współpracując z nami przynależysz do zespołu, który odpowiada za projekt od jego rozpoczęcia do oddania kluczy. Nasi fachowcy muszą być „na bieżąco” – systematyczne szkolenia z nowych trendów w budownictwie i aranżacji wnętrz są standardem. Praca z nami to przyjemność – zawsze mamy dobry plan, który wspólnie konsekwentnie i solidnie realizujemy.

Kogo szukamy?

Szukamy ekspertów w swoim fachu. Prawdziwych wirtuozów remontów, którzy lubią swoją pracę na tyle, aby zaangażować się w powierzone zadanie w 100%. Chcemy współpracować z fachowcami, którzy mają głowy otwarte na potrzeby i uwagi naszych klientów. Poszukujemy pracowników, którzy cenią pracę zespołową, bo w LAFHOME zawsze działamy zespołowo.
Wykonujesz powierzone zadania w wyznaczonym terminie? Pracujesz solidnie, zwracasz uwagę na detale, słuchasz ludzi, masz wiedzę i doświadczenie remontowe, którym chętnie dzielisz się z innymi? To znaczy, że jesteś dobrym fachowcem i fajnym człowiekiem. Zapraszamy Cię do współpracy. Zmieniaj z nami wizerunek branży budowlanej.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dołączyć do grona naszych fachowców?
Chcesz omówić szczegóły współpracy z nami?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza:

Adam Brajlich +48 531 920 618