lafhome

Spełniamy REMONTOWE marzenia
Remonty mieszkań i domów

OFERTY PRACY

Aktualnie, do naszego oddziału w Szczecinie poszukujemy:

SPECJALISTY DS. KONTRAKTÓW oraz BRYGADZISTY EKIPY REMONTOWEJ.

BRYGADZISTA EKIPY REMONTOWEJ

Zakres zadań

·       Zarządzanie pracą pracowników na budowie

·       Kontrola techniczna realizowanych prac

·       Zarządzanie i gospodarowanie powierzonym i zakupionym towarem i sprzętem

·       Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizowanych prac

·       Raportowanie w zakresie wykonywanych prac

·       Wizja lokalna z klientami na budowie

·       Przygotowywanie protokołów odbiorczych i realizowanie odbiorów mieszkań /domów

·       Poszukiwanie i kontakt z podwykonawcami

·       Przestrzeganie kodeksu dobrych praktyk w zakresie jakości pracy

Oczekujemy

·       Doświadczenia w branży remontowej

·       Asertywności, zaangażowania, terminowości, obowiązkowości.

·       Komunikatywności

·       Schludnego wizerunku

·       Dyspozycyjności

·       Prawa jazdy kat. B

Zapewniamy:

·       Pracę w młodym , rozwijającym się zespole ekspertów w dziedzinie remontów

·       Pracę w dużej, stabilnej firmie

·       Możliwość rozwoju

·       Pracę przy ciekawych projektach

·       Atrakcyjne warunki pracy

·       Samochód, telefon służbowy, komputer

SPECJALISTA DS. KONTRAKTÓW

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów (liczymy na kreatywność i profesjonalizm)
  • Kompetentna obsługa kontaktów przychodzących (wprowadzenie danych dotyczących klienta, w niektórych przypadkach wymagane jest utrzymywanie relacji telefonicznej lub mailowej z klientem)
  • Prowadzenie projektów w zakresie wykończenia wnętrz
  • Inicjowanie rozmów handlowych i spotkań bezpośrednich, negocjacje
  • Raportowanie o zrealizowanych zadaniach, wedle ustaleń z przełożonym
  • Codzienna praca w CRM
  • Identyfikowanie się z marką poprzez stosowanie odpowiedniej strategii promocyjnej oraz komunikacyjnej (według odgórnie ustalonych standardów w grupie Lafrentz Polska)
  • Reprezentowanie firmy podczas branżowych eventów/targów

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Minimum 5 letniego doświadczenia w sprzedaży
  • Dyspozycyjności
  • Zaangażowania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Rzetelności wykonywanej pracy
  • Umiejętności pracy z oprogramowaniem MS OFFICE
  • Doświadczenia w pracy z programami typu CRM (mile widziane)
  • Umiejętności projektowania wnętrz i pracy na dedykowanym temu oprogramowaniu (mile widziane)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia w budownictwie/adaptacji wnętrz (mile widziane)
  • Znajomości j. angielskiego, min. w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju osobistego i profesjonalnego
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Pracę w profesjonalnym i innowacyjnym zespole

Zostaw numer - Oddzwonimy

Provide us with your phone number

Your callback has been sent sucessfully

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem