fbpx

lafhome

Spełniamy REMONTOWE marzenia
Remonty mieszkań i domów
21083102_1475451259214050_7923881953104838889_o.jpeg
MY0A8047_s.jpeg
MY0A8245_s.jpeg
MY0A8122_s.jpeg
21125561_1475451332547376_3251637000711739267_o.jpeg
KuchniaZakrzewo1.jpeg
MY0A8093_s.jpeg

PROMOCJA - SESJA ZDJĘCIOWA W PREZENCIE

Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji!

Wybierz pakiet premium lub premium plus, a otrzymasz 20 zdjęć z sesji wnętrz Twojego apartamentu!

Zdjęcia możesz wykorzystać w celu wynajmu/sprzedaży apartamentu lub pokazania bliskim!

Profesjonalne sesje zdjęciowe możesz zobaczyć na naszej stronie w dziale realizacje!

W jaki sposób możesz skorzystać z promocji?

1. Zdecydować się na podpisanie umowy na wykończenie wnętrz pod klucz w pakiecie premium lub premium +.

2. Zgodzić się na wykonanie sesji zdjęciowej apartamentu przez naszego fotografa.

3. Odebrać apartament i sfinalizować płatności za wykonane usługi.

4. Wybrać 20 ujęć z przesłanych przez nas zdjęć i wykorzystać je w promocji, sprzedaży lub najmie lokalu.

Promocja trwa od 17 sierpnia do 17 września 2021 roku. Promocja nie łączy się z innymi.

Masz pytania? Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INSTAPRJ------

Regulamin promocji:

REGULAMIN PROMOCJI „SESJA ZDJĘCIOWA APARTAMENTU W PREZENCIE”

Niniejszy dokument określa zasady funkcjonowania Regulaminu Promocji SESJA ZDJĘCIOWA W PREZENCIE oraz warunki uczestnictwa w Promocji, w tym prawa i obowiązki Organizatora oraz Uczestników, a także zasady korzyści związanych z uczestnictwem w Programie.

 

 1. Organizatorem promocji jest Lafrentz Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kamiennogórska 22, 60 – 179 Poznań, REGON: 630299994, NIP: 7831004441, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000035454.
 2. Czas trwania Promocji jest ograniczony i trwa od 17 sierpnia 2021 R. DO 17 września 2021 R.
 3. Promocja skierowana jest zarówno do osób, które zdecydowały się na wykończenie pod klucz apartamentu w pakiecie premium lub premium plus z firmą Lafrentz Polska sp.z o.o., a umowa została podpisana od dnia obowiązywania promocji.
 4. Promocja nie obejmuje umów w trakcie negocjacji lub ofert po akceptacji przez klienta.
 5. Promocja polega na tym, że po zakończonej realizacji i dokonaniu odbioru, klient otrzymuje możliwość skorzystania z opcji otrzymania 20 zdjęć wnętrz wykończonego apartamentu, objętego umową z firmą Lafrentz Polska sp.z o.o.
 6. Sesja zdjęciowa będąca przedmiotem promocji jest wykonywana przez fotografa firmy Lafrentz Polska sp.zo.o. Klient nie uczestniczy w sesji, ani nie ma wpływu na jej przebieg. Otrzymuje zdjęcia według standardów firmy Lafrentz Polska.
 7. Promocja obejmuje wyłącznie umowy podpisane na wykończenie wnętrz w pakiecie z meblami i wyposażeniem (premium, premium plus).
 8. Warunkiem skorzystania z Promocji jest zawarcie umowy (reprezentowanym przez markę Organizatora - LAFHOME) w dniach obowiązywania Promocji tj. w dniach od 17.08.2021 do 17.09.2021 roku
 9. Warunkiem skorzystania z promocji jest wyrażenie zgody przez klienta na wykonanie sesji zdjęciowej apartamentu i wykorzystanie tych zdjęć także przez firmę Lafrentz Polska sp.z o.o.
 10. Warunkiem otrzymania przez klienta zdjęć jest całkowite rozlicznie płatności za wykonane prace firmie Lafrentz Polska sp.z o.o.
 11. W celu skorzystania z Promocji, Uczestnik powinien:
 • skontaktować się z Organizatorem telefonicznie, pod numerem:
  +48 690 235 235  wyrażając chęć skorzystania z usług oferowanych przez Organizatora – wyposażenia mieszkania

lub

 • skontaktować się z Organizatorem poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyrażając chęć skorzystania z usług oferowanych przez Organizatora – wyposażenia mieszkania

oraz

 • zawrzeć umowę na remont/adaptację mieszkania/ domu/biura z Organizatorem
 1. Uczestnik może skorzystać z Promocji tylko jeden raz. Promocja nie łączy się z innymi promocjami Organizatora.
 2. Promocja nie dotyczy umów długoterminowych. Klasyfikacja umowy jako długoterminowej jest ustalana indywidualnie z organizatorem.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny tj.:
 • przedłużenie lub skrócenie terminu obowiązywania Promocji;
 • zmiany przepisów prawa regulujących zasady i organizację przeprowadzania Promocji;
 • zmiany sposobu przeprowadzania Promocji spowodowane względami technicznymi;
 1. W przypadku dokonania zmian w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację na swojej stronie internetowej lafhome.pl.Zmiany w Regulaminie nie mogą jednak naruszać praw uprzednio nabytych przez Uczestników.
 2. Dane osobowe uczestników Promocji będą przetwarzane w oparciu
  o obowiązujące przepisy prawa w szczególności ustawę z dnia 10 maja 2018 r.
  o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego
  i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
 3. Udział Uczestnika w Promocji oznacza akceptację zasad Promocji zawartych w niniejszym Regulaminie Promocji.
 4. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby Organizatora. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 od dnia ich otrzymania przez Organizatora Promocji. Informacja
  o rozpatrzeniu reklamacji zostanie przekazana Uczestnikowi Promocji tą samą droga, którą została wysłana reklamacja. Skorzystanie z procedury reklamacyjnej jest dobrowolne.
 5. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.lafhome.pl.
 6. W kwestiach nieuregulowanych wniniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 7. Dane osobowe Uczestnika Promocji będą przetwarzane wyłącznie w celu skorzystania przez Uczestnika z Promocji oraz zawarcia umowy na wyposażenie mieszkania z Organizatorem oraz podjęcia działań i czynności koniecznych przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit b RODO).
 8. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Promocji jest Organizator.
 9. Udział w Promocji wiąże się z przetwarzaniem przez Organizatora danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji, w tym w szczególności do zawarcia umowy na wyposażenie wnętrz oraz do postępowania reklamacyjnego.
 10. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do danych oraz możliwość ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przeniesienia danych osobowych.
 11. Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych dane adresowe organu: Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
 12. Podanie danych osobowych przez Uczestników Promocji jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w Promocji.
 13. Dane będą przechowywane przez Okres Promocji, trwania zawartej umowy na wyposażenie wnętrz oraz do dochodzenia ewentualnych roszczeń związanych z realizacją Promocji.
 14. Dane osobowe Uczestnika Promocji mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Organizatora, to jest naszym partnerom świadczącym usługi i wspierającym nas w prowadzonej działalności.
 15. Informujemy, że Administrator nie podejmuję decyzji w sposób zautomatyzowany i dane Uczestników Promocji nie są profilowane oraz nie są przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

Zostaw numer - Oddzwonimy

Provide us with your phone number

Zostaw numer - Oddzwonimy

Your callback has been sent sucessfully

Strona LafHome używa cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę Czytaj więcej…

Zrozumiałem